Over ons

Eisma Content Marketing is ontstaan vanuit de uitgeverij Eisma Media Groep, het moederbedrijf van onder andere Eisma Bouwmedia. Eisma Bouwmedia kent u wellicht van de vakbladen en websites van Bouwwereld, Eisma’s Schildersblad, Aannemer, ArchitectuurNL, Bouwproducten, ZZP’er in de Bouw en Installatie en Sanitair. Steeds vaker melden klanten van deze websites en vakbladen zich met de vraag of Eisma Bouwmedia hen kan helpen ‘met het vertellen van hun verhaal’.

Het initiatief Eisma Content Marketing is voor de Eisma Media Groep dan ook een hele logische stap: uitgeven zit al zo’n 150 jaar in ons DNA. We kennen onze doelgroepen en spreken hun taal en die van hun klanten. Bovendien werken we met ervaren journalisten en redacteuren die weten hoe een sector zich beweegt.

Onze missie

Alleen adverteren is tegenwoordig als bedrijf niet meer voldoende. Zowel bestaande als potentiele klanten willen verhalen lezen over het wat, waarom en hoe van uw bedrijf, product of dienst. Steeds meer bedrijven in de bouwsector gaan daarom aan de slag met het maken van verhalen.

Met onze eigen methode helpt Eisma Content Marketing daar graag bij. Samen met jou, onze klant, kunnen we een contentstrategie bepalen en helpen met de uitvoering van deze strategie. Zo schrijven wij blogs, persberichten en artikelen, maken we professionele video’s, animaties en infographics en kunnen we helpen bij de organisatie van een webinar. Dit wordt allemaal geproduceerd voor jouw eigen kanalen en jouw eigen doelgroep. Zo helpen we je met het ontwikkelen van uw eigen publiek.

Onze visie

Onze visie is ‘het creëren en verspreiden van waardevolle content om een loyaal en betrokken publiek te vinden, te binden en te activeren’.

Kortom: Eisma Content Marketing helpt je uitgeven! 

Team

Rex Bierlaagh
executive Innovatie & Business Development Manager
T 088 – 29 44 901 | M 06 – 31 76 88 19
E r.bierlaagh@eisma.nl

 

 

Margriet Brus
content marketing journalist
T: 088 – 29 44 913
E m.brus@eisma.nl

 

 

Inge van Ditshuizen
marketingstrateeg
T 088 – 29 44 940 | M 06 – 31 76 88 21
E i.vanditshuizen@eisma.nl

 

 

Veerle Gnodde
content marketing journalist
T 088 – 29 44 902
E v.gnodde@eisma.nl

 

 

Ellen Holler
coördinator
T 088 – 29 44 946
E e.holler@eisma.nl

 

 

Jeroen van der Molen
commercieel manager
T 088 – 29 44 936 | M 06 – 31 76 88 23
E j.vandermolen@eisma.nl

 

 

Gepke Poortinga
content marketing journalist
T 088 – 29 44 975
E g.poortinga@eisma.nl

 

 

Rens Sturrus
uitgever
T 088 – 29 44 930 | M 06 – 31 76 88 25
E r.sturrus@eisma.nl

 

 

Koen Wieriks
content marketing journalist
T 088 – 29 44 905
E k.wieriks@eisma.nl