Ga naar hoofdinhoud

Werken bij-video

Het wordt steeds lastiger om goede collega’s te vinden. Daarom is het als potentiële werkgever belangrijk te laten zien waar je voor staat als bedrijf en wat jou onderscheidt van de rest. Een mooie manier om dit te doen is met video.

Waarom?

  • Video is een geweldige manier om de sfeer, mensen en waarden van jouw bedrijf te visualiseren. Je kunt ook in zeer korte tijd laten zien wat een functie precies inhoudt.
  • Door medewerkers te laten zien, geef je je bedrijf letterlijk een gezicht. je medewerkers vinden dit weer leuk om te delen met hun eigen netwerk.

Wat krijg je precies?

  • Een video van 1,5 minuut
  • Script met draaiboek
  • Indien gewenst voice-over
  • Ondertiteling
  • Toevoeging logo en huisstijl
  • 1 locatie (door jezelf aangeleverd)
  • 1 spreker (door jezelf aangeleverd)
  • 2 correctieronde2 op gedraaid materiaal

Werkwijze

  • Eisma bespreekt samen met de opdrachtgever de ideeën en het plan voor de video.
  • Spreker wordt telefonisch geïnterviewd door de redacteur.
  • Redacteur schrijft het script op basis van verkregen informatie.
  • Redacteur stuurt het script aan opdrachtgever ter controle.
  • Na akkoord worden er opname-afspraken gemaakt en wordt de voice-over geïnstrueerd.
  • Filmen en editen.
  • De opdrachtgever ontvangt een verborgen link van de video ter accordering.
  • Eisma levert de video op als mp4.

Planning

Het realiseren van een werken-bij-video duurt 6 tot 8 weken, vanaf jouw ‘ja’ tot het opleveren van de video.

Prijs

Eisma Content Marketing kan een werken-bij-video van 1,5 minuut voor je maken, inclusief intro van je bedrijf en professionele voice-over. De kosten bedragen € 2.670.

Afhankelijk van jouw wensen is het basispakket tegen een meerprijs uit te breiden met onze bouwstenen. Deze bouwstenen zijn bijvoorbeeld meerdere sprekers, locaties of filmdagen, een voice-over of ondertiteling in een andere taal, een luchtopname met een videodrone of je kunt verschillende momenten laten vastleggen voor een timelapse. Voor alle mogelijkheden kun je contact met ons opnemen.

Bekijk hier een voorbeeld gemaakt voor Assa Abloy:

Ook maakten we voor de Eisma Media Groep een video over de kernwaarden van het bedrijf:

Meer over het maken van een content marketing strategie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.